Dzień sportu

Myślę, że każdy już od dłuższego czasu czekał na poniższy wpis dokumentujący dzień sportu. Dnia 13 kwietnia odbyły się zawody sportowe wszystkich klas naszych Szkół w dwóch dyscyplinach sportowych: piłka nożna, piłka siatkowa. Zwycięzcami zostały kolejno klasa 1w oraz 2g. Warto dodać, iż drugie miejsce w zawodach piłki nożnej zajęła drużyna złożona z nauczycieli, która w bezpośrednim meczu pokonała triumfatorów całego turnieju i w opinii zebranej publiczności była moralnymi zwycięzcami 😉 Wszystkim uczestnikom dziękujemy za dobrą zabawę i zachęcamy do oglądania zdjęć.

8 dzień sportu Animator 1 2 3 4 5 6 7

Udział naszych uczniów w zawodach koszykówki

Miło nam poinformować o udziale naszych uczniów w zawodach popularnego „kosza”. Co prawda zawody zakończyły się dla nas już po dwóch meczach, aczkolwiek wielkie brawa za walkę. Poniżej prezentujemy zdjęcia z niniejszej imprezy:

kosz8 kosz9 kosz 1 kosz5

GLIWICE NA TOPIE XI

W sobotę 16.04.2016 r. w Gliwicach na ścianie wspinaczkowej „Fabryka Mocy „ rozegrane zostały zawody wspinaczkowe Gliwice na topie XI .

Dzieciaki startowały w trzech kategoriach wiekowych podstawówki młodsze (klasy 1-3), starsze (4-6), gimnazjum oraz szkoły ponadpodstawowe, z podziałem na chłopców i dziewczęta.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali nam w organizacji zawodów.

Zapraszamy za pół roku na „GLIWICE NA TOPIE XII”!

Organizatorami zawodów byli:

Partnerem imprezy był Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach a patronat medialny objęło wspinanie.pl, redpoint.pl, climb.pl, brytan.com.pl, wspinajsie.com.

Poniżej lista  zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych.

 

Miejsce Nazwisko i imię Klub/szkoła
Dziewczęta – klasy 1-3
1 Ciechanowska Milena GTW Gliwice
2 Gmiter Inga Poziom 450 Sosnowiec
3 Zacharska Ola Szkoła wspinaczki Antygravity.pl
4 Bornus Zosia Fantastyczne Wspinanie
5 Zacharska Małgosia Szkoła wspinaczki AntyGravity
6 Styszko Hania SP nr 31 Zabrze
7 Josiek Michalina GTW Gliwice
8 Studzińska Ania Szkoła wspinaczki AntyGravity
Dziewczęta klasy 4-6
1 Ciechanowska Martyna GTW Gliwice
2 Mientus Zuzanna Skarpa Bytom
3 Grocholska Natalia GTW Gliwice
4 Fajfer Natalia UKS Brzeszcze
5 Bronkowska Weronika Poziom 450 Sosnowiec
6 Aksman Patrycja GTW Gliwice
7 Bugajska Vanessa SP nr 31 Zabrze
8 Bród Nicola Poziom 450 Sosnowiec
9 Kopel Amelia GTW Gliwice
10 Augustyniak Julia SP nr 31 Zabrze
11 Zub Pamela SP nr 31 Zabrze
12 Oszust Magdalena
13 Golańska Karolina Poziom 450 Sosnowiec
14 Banaszak Agnieszka SP nr 31 Zabrze
15 Wasilewska Małgorzata GTW Gliwice
16 Dziuba Kinga Fabryka Mocy Gliwice
17 Wawełczyk Wiktoria SP nr 31 Zabrze
18 Mandrela Martyna GTW Gliwice
18 Młyńczak Martyna
19 Marek Karolina
Dziewczęta -gimnazjum
1 Bąk Martyna GTW Gierałtowice
2 Wlach Natalia Szkoły Animator Gliwice
3 Szfran Adrianna Szkoły Animator Gliwice
Dziewczęta -liceum
1 Kluska Kinga CSC Adventure Academy Chorzow
2 Gielnik Sylwia Asgart Opole
3 Dymińska Wiktoria CSC Adventure Academy Chorzow
Chłopcy klasy 1-3
1 Kopel Szymon GTW Gliwice
2 Dudek Tomasz
3 Rygoł Jakub Poziom 450 Sosnowiec
4 Zacharski Wojciech Szkoła wspinaczki AntyGravity
5 Ziemba Filip GTW Gliwice
6 Blaszke Kacper SPnr9/ GTW Gliwice
7 Niebylski Bartosz GTW Gliwice
Chłopcy klasy 4-6
1 Ciesielski Bartosz GTW Gliwice
2 Kroszka Jan SPnr9/ GTW Gliwice
3 Bociszewski Mateusz Poziom 450 Sosnowiec
4 Styszko Lukasz SP nr 31 Zabrze
Chłopcy gimnazjum
1 Niebylski Igor GTW Gliwice
2 Ciężobka Wojciech
3 Ochman Karol
4 Hajdukiewicz Jakub GTW Gliwice
5 Borowiec Bartłomiej Tarnowskie Góry
6 Masternak Marcin Szkoły Animator Gliwice
7 Kurdek Jacek GTW Gliwice
Chłopcy liceum
1 Pęcikiewicz Szymon Zespól Szkół Elektryczno – Mechanicznych w Bielsku Białej
2 Patora Bartłomiej
3 Kowalczyk Szymon CSC Adventure Academy Chorzow
4 Malik Mateusz CSC Adventure Academy Chorzow
5 Hertling Krzysztof CSC Adventure Academy Chorzow
6 Emerle Mateusz

Gliwice 18.04.2016r. Zenka Pilarek -MDK,Szkoły Animator

Krzysztof Wróbel-Fabryka Mocy,ABC Wspinania

Gliwice na Topie XI 2016-8 Gliwice na Topie XI 2016-61 Gliwice na Topie XI 2016-2