Drodzy Uczniowie!

Drodzy Uczniowie!
Rok szkolny 2019/2020 przejdzie do historii szkolnictwa jako rok bezprecedensowy. Nigdy dotąd polskie szkoły nie pozostawały zamknięte przez tak długi okres.
Po raz pierwszy także doszło do sytuacji, w której uczniowie kontynuowali swoją edukację za pośrednictwem komputerów i nowoczesnych technologii z wykorzystaniem Internetu. Był to dla nas wszystkich rok wyjątkowo trudny, ale też wzbogacił nas w nowe doświadczenia.
Wy musieliście bardziej się usamodzielnić a nauczyciele zostali postawieni w sytuacji jakiej jeszcze w polskim szkolnictwie nie było. Wspólnie musieliśmy się nauczyć pracować na odległość.
Mam nadzieję że , wspólnie udało nam się pokonać pojawiające się trudności, również technologiczne, bo tych było najwięcej.
Dziękuję za Wasz aktywny udział w lekcjach online . Gratuluję Wam wyników uzyskanych na świadectwie zakończenia roku szkolnego, zdobytych nagród oraz wyróżnień.
Szczególne gratulacje kieruję do naszych tegorocznych Absolwentów! Niezwykle dzielnie znieśliście przesunięcie na czerwiec terminu egzaminu maturalnego i ósmoklasisty. Teraz już ze spokojem możecie oczekiwać na wyniki egzaminu.
Wszystkim życzę zdrowych, słonecznych, pełnych radości wakacji. Dbajcie o siebie i swoich najbliższych.
Mam nadzieję, że we wrześniu znów zasiądziecie w swoich szkolnych ławkach.

Pozdrawiam.
Aneta Ćwikiel – Łoboda
Dyrektor Szkół ANIMATOR
ul. Barlickiego 3 Gliwice
tel. 604-963-725

Bookmark the permalink.

Comments are closed.