Akcje i projekty

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Stypendia Prezesa Rady Ministrów

3 Photos

Wizyta w Operze Śląskiej

9 listopada 2019 roku Zosia i Dominik wraz z p. Baranowską wybrali się do Opery Śląskiej. Zwiedzili pracownie krawieckie, przymierzali kostiumy teatralne, uczestniczyli w próbie otwartej Baletu Opery Śląskiej do spektaklu Don Kichot. O godzinie 19.00 oglądaliśmy operę Józefa Michała Ksawerego Poniatowskiego Don Desiderio.

5 Photos

Halloween

Halloween i kreacje naszych uczniów.Zdjęcia-Krzysztof Paliński.

30 Photos

Spektakl naszych uczniów w MCK w Rudzie Śląskiej

Uczniowie naszej szkoły wystąpili 30.10.2019 w MCK w Rudzie Śląskiej.

9 Photos

Czerwony Kapturek

Wizyta uczniów LP i LO w Przedszkolu Animator z przedstawieniem Czerwony Kapturek

11 Photos

Konkurs Tradycje bożonarodzeniowe w Polsce.

Maja Gołąb, Viktoria Ludera i Oliwia Michalska zdobyły pamiątkowe dyplomy i nagrody za udział w konkursie Tradycje bożonarodzeniowe w Polsce. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 8 w Zabrzu. Poniżej praca konkursowa naszych uczennic i zdjęcia z wydarzenia. Dziewczynki przygotowała pani Alicja Baranowska.

10 Photos

Warsztaty długopisy 3d

Miło nam zaprezentować zdjęcia z warsztatów posługiwania się długopisami 3D. Kwiecień 2018

20 Photos

Erasmus +

Warsztaty w ramach programu Erasmus + zorganizowane w pracowni rzeźby

9 Photos

Kurs spadochronowy

22.02.2018 W naszej szkole rozpoczyna się kurs spadochronowy

6 Photos

Projekt czytelniczy

6 grudnia uczniowie klasy IW i IIW zawitali do pierwszaków ze szkoły podstawowej przy ulicy Syriusza 30. Nie obyło się bez mikołajkowej musztry i czytania opowieści świątecznych. A wszystko w ramach realizacji projektu czytelniczego

7 Photos

 Kiermasz świąteczny

Święta ruszają pełną parę. Z tej okazji w perełce odbył się świąteczny kiermasz rękodzieła i prac uczniów naszej szkoły. Wśród prac znalazły się torby z nadrukami, różnorakie obrazy, broszki, świeczki, a nawet kalendarz adwentowy – wszystkie wykonane własnoręcznie. Wystawa zaczęła się 30 listopada, a trwać będzie do 2 grudnia. W dwóch pierwszych dniach kiermasz trwał od 10:00-18:00, a ostatniego potrwa od 10:00-16:00. Każdy kto miał ochotę mógł zakupić wcześniej wymienione rękodzieła i prace. Wszystkie otrzymane pieniądze zostaną przekazane na rehabilitacje chorej dziewczynki.

7 Photos

Kurs Pierwszej pomocy dla przedszkolaków

Uczniowie Klasy 3W Liceum Animator w dniu 20.09.2017 w przedszkolu Animator przeprowadzili Kurs Pierwszej Pomocy. Dzieci były niezwykle zainteresowane informacjami przekazywanymi przez następujących uczniów :Nicola Król,Sandra Legomska,Dawid Kamiński,Adam Ludera.

11 Photos

Kiermasz świąteczny

W dniach od 7 grudnia do 9 grudnia odbywa się kiermasz świąteczny Uczniowie klasy drugiej Liceum Plastycznego wykonali własnoręcznie różnorodne ozdoby świąteczne.

3 Photos

KONFERENCJA CZY POLSKA MOGŁA UNIKNĄĆ II WOJNY ŚWIATOWEJ

W dniu 21 XI 2016 uczniowie klasy IIw mieli przyjemność uczestniczyć w debacie zorganizowanej przez Stowarzyszenie Aktywny Obywatel poświęconej tematyce okoliczności wybuchu II wojny światowej. Zaproszonymi prelegentami byli dr hab. Joanna Januszewska-Jurkiewicz pracownik Uniwersytetu Śląskiego, dr Mirosław Sikora pracownik IPN oraz wszystkim znany nauczyciel historii z naszej szkoły. Poniżej prezentujemy mini galerię zdjęć z tego wydarzenia.

5 Photos

Gliwice na topie XII

Dnia 22 października 2016 r. na ścianie wspinaczkowej OPEN SPORT w Gliwicach odbyły się zawody wspinaczkowe dla dzieci i młodzieży z cyklu „GLIWICE NA TOPIE XII”.

6 Photos

Śląskie Targi Edukacji w Gliwicach '2014

W dniach 21-22 lutego nasze szkoły brały udział w Śląskich Targach Edukacji (zorganizowanych w Hali Widowiskowej "Górnych Wałów" w Gliwicach).

2 Photos

Charytatywny Turniej Piłki Halowej dla Pauliny

Klasa 1w LO ANIMATOR zorganizowała Charytatywny Turniej Piłki Halowej dla Pauliny Napieracz. Impreza odbyła się 4 stycznia 2014 roku w hali Widowiskowo – Sportowej w Gliwicach.

21 Photos

Piknik

6 września wszyscy uczniowie szkół ANIMATOR uczestniczyli w festynie Służb Mundurowych „Lepiej razem niż osobno” na Placu Krakowskim w Gliwicach.

12 Photos

Podsumowanie projektu

17 czerwca w Willi Caro klasa 3a LP zakończyła projekt „Nadaj sobie formę”.

23 Photos

Konferencja naukowo-metodyczna

6 czerwca 2013 r. uczniowie Liceum Plastycznego i OSSP wzięli udział w konferencji naukowo-metodycznej "Arteterapia". Arteterapia = terapia przez sztukę

3 Photos

Półmetek projektu

Pierwsze warsztaty klasy 3a LP, które odbyły się w Katedrze Odlewnictwa Politechniki Śląskiej. Uczniom zaprezentowano sposób wykonania odlewu dekoracyjnego talerza w brązie oraz zachęcono do stworzenia własnego modelu odlewniczego zgodnie z zasadami technologicznymi.

14 Photos

Inauguracja projektu

W dniach 3.05-17.06.2013 klasa 3a LP będzie realizować projekt "Nadaj sobie formę", przygotowany przez Muzeum w Gliwicach i Politechnikę Śląską.

14 Photos

Targi Edukacyjne

Dnia 13 kwietnia 2013 szkoły ANIMATOR zaprezentowały swoją ofertę edukacyjną na Targach "Education Fair" w Gliwicach

10 Photos

Targi Edukacyjne Pyskowice 2013

9 kwietnia 2013 szkoły ANIMATOR wzięły udział w Targach Edukacyjnych w Pyskowicach

6 Photos

W Galerii Secesja odbył się wernisaż wystawy „Jeden Świat”, przygotowanej przez uczniów SPdP nr 2 oraz naszych Szkół Artystycznych. Zaprezentowano również zwiastun spektaklu teatralnego, przygotowanego pod opieką artystów z Teatru "A".

8 Photos

Projekt

W ramach projektu uczniowie SPdP uczestniczą w zajęciach malarskich, graficznych, fotograficznych i rzeźbiarskich - wraz z uczniami naszych Szkół Artystycznych przygotowują wystawę, której wernisaż będzie miał miejsce 3.12.2012 w Galerii Secesja.

13 Photos

Słoneczna polana nadziei

W ramach akcji zorganizowanej przez Dziennik Zachodni, 1.10.2012 r. posadzono obok gliwickiej palmiarni cebulki żonkili – symbol nadziei chorych na nowotwory, profilaktyki i idei hospicyjnej.

9 Photos

Targi Edukacyjne - Zabrze

Targi Edukacyjne - Zabrze 22.03.2012 r.

5 Photos

Akcja

Akcja "Warto Być Dobrym" to największa kampania edukacyjna w Polsce, kreująca u dzieci dobre postawy, ucząca poszanowania dla innych ludzi, ich uczuć i praw, a także premiująca zachowania prospołeczne i wolontariat.

4 Photos

Akcja

Akcja "Miej serce" w CH FORUM Gliwice 2.12.2011 r.

8 Photos

Comments are closed.