Galeria: WYCIECZKI

Wycieczka do Wrocławia

Wrocław 2019 r. ❤️ Liceum Sztuk Plastycznych ,OSSP I Liceum Ogólnokształcące Animator w Gliwicach na lekcji muzealnej.

48 Photos

Wyjazd integracyjny do Pławniowic

W dniu 25 września Szkoły Animator wyjechały do Czechowic na dzień integracyjny.Pogoda nie najlepsza,zimno,ale humory dopisywały. Organizator wyjazdu, Pani Ilona Kamińska-dziękujemy. Zdjęcia-Krzysztof Paliński.

34 Photos

Wycieczka do Warszawy

16 listopada cała społeczność uczniowska wraz z nauczycielami wyjechała na wycieczkę do Warszawy. Naszym celem jest Muzeum Narodowe oraz Muzeum Wojska Polskiego,Starówka i Zamek Królewski. W Muzeum Narodowym czekają na nas lekcje muzealne.

14 Photos

Wyjazd klas uczniów gimnazjum w Beskid Żywiecki

26.04.2017-Uczniowie klasy 1b i 2b uczestniczyli w wyjeździe podsumowującym roczne zajęcia sprawnościowo-obronne. Mimo pogody, która mogła by ostudzić zapał niejednego „twardziela” uczestnicy zrealizowali większość założeń i celów postawionych przed wyjazdem. Oczywiście ze względów atmosferycznych niektóre plany należało modyfikować, aczkolwiek najważniejsze zadanie, jakim była wielokilometrowa wędrówka połączona z zajęciami kartograficznymi w pełni zrealizowano. Rywalizację wygrał patrol pierwszy „płci pięknej” uzyskując wynik 66 % możliwych zdobytych punktów.

10 Photos

Wyjazd do Pławniowic 2016

Wycieczka integracyjna uczniów do Pławniowic 29 IX 2016

15 Photos

Wycieczka do GZUT

Dnia 21.06.2013 roku uczniowie zwiedzili Zakład Odlewni Gliwickiego Zakładu Urządzeń Technicznych (GZUT).

27 Photos

Lekcja muzealna i wystawa World Press Photo - Kraków 2012

15.11.2012 r. uczniowie wyjechali do Krakowa na lekcję muzealną „Przestrzeń w obrazie – obraz w przestrzeni”. Zwiedzili również wystawę World Press Photo oraz obejrzeli wystawę „Wojciech Fangor. Przestrzeń jako gra.”

10 Photos

Dni otwarte - Narodowy Bank Polski w Katowicach

5.11.2012 r. klasa Iw Liceum ANIMATOR i klasa Vg OSSP uczestniczyły w dniach otwartych Narodowego Banku Polskiego w Katowicach.

14 Photos

 

Comments are closed.