GLIWICE NA TOPIE XIII- Wyniki

13 maja 2017 na ścianie wspinaczkowej „Jasna Sport i Rekreacja „w Gliwicach odbyły się zawody wspinaczkowe  dla dzieci i młodzieży z cyklu „GLIWICE NA TOPIE XIII”.

W sobotnich zawodach wzięło udział 66 zawodników z całej południowej Polski i Czech..

Zawody odbywały się w konkurencji na trudność w czterech grupach wiekowych:

  • szkoły podstawowe klasy I – III
  • szkoły podstawowe klasy IV – VI
  • gimnazja
  • szkoły ponadgimnazjalne

Wyniki 

Dziewczęta: kategoria przedszkolaki

1.Wojtowicz Sara – Przedszkole nr 5 Tarnowskie Góry

2.Wiśniewska Lena – GTW Gliwice

 

Dziewczęta: kategoria 1-3

1.Wawrylak Celina – Sport Poziom 450  Sosnowiec

2.Kurz Zofia – Monolit Team

3.Bornus Zofia – Fantastyczne Wspinanie

4.Hnat Julia – Jasna/Żyj-aktywnie.pl

5.Zelek Julia – SP  nr 31

6.Zoszak Pola –  ETE  Gliwice , GTW  Gliwice

7.Galonska Katarzyna – SP nr 6 Pyskowice

8.Sajdok Urszula – SP  nr 38  Bytom

9.Szczygieł Marta – SP  Kamieniec

10.Boroń Zuzanna – SP  nr 4  Pyskowice

11.Krufczyk Judyta – SP  nr 13  Gliwice

 

Dziewczęta: kategoria 4-6

1.Aksman Patrycja    –  GTW Gliwice

2.Ciechanowska Martyna  –  GTW Gliwice

3.Mientus Zuzanna  –  SP  nr 5  Bytom

4.Ciechanowska Milena  –  GTW   Gliwice

5.Gmiter Inga  –  Sport Poziom 450 Sosnowiec

6.Kierzkowska Maja  –  Jasna/Żyj-aktywnie.pl

7.Dziuba Justyna –  SP  nr 7  Gliwice ,GTW Gliwice

8.Oszust Magda

9.Zub Amelia

10.Woldeyes Oliwia –  SP  nr 10  Gliwice,GTW Gliwice

11.Michalik Maja –  Jasna

12.Krupa Paulina  –  GTW  Gliwice

13.Skrzyńska Antonina

14.Kuśmierczyk Ewa  –  SP  nr 10  Gliwice

15.Łatak Natalia  –  SP  nr  4   Pyskowice

15.Wawełczyk Wiktoria –  SP  nr 31  Zabrze

16.Hnatków Dominika  –  SP  nr  28   Gliwice

 

 

 

Dziewczęta: kategoria -gimnazjum

1.Rotko Weronika  – Gimnazjum nr 3 Jaworzno

2.Bąk Martyna  –  GTW  Gliwice

3.Kopel Amelia  –  GTW  Gliwice

4.Wlach Natalia  –  UKS  Repsznur  Gliwice

5.Płaszczyk Nadia  –  Transformator  Katowice

6.Szafran Adrianna  – UKS  Repsznur  Gliwice

7.Kaletova Tereza  –  Frydek Mistek –  Czechy

8.Zoszak Natalia  –  ETE  Gliwice ,GTW  Gliwice

 

Dziewczęta: kategoria -ponadgimnazjalne

1.Nasiek Aleksandra  –  Jasna/Żyj-aktywnie.pl

2.Pudlo Marta  –  Jasna/Żyj-aktywnie.pl

3.Woźniak Karolina  –  Jasna/Żyj-aktywnie.pl

4.Zielińska Joanna  –  III LO Zabrze

 

 

Chłopcy: kategoria przedszkolaki

1.Struski Miłosz  –  Przedszkole  Nieborowice

 

Chłopcy: kategoria 1-3

1.Ćwiąkała Paweł  –  SP  nr 6  Jastrzębie Zdrój

2.Sajdok Paweł  –  SP  nr 38  Bytom

3.Kopel Szymon  –  GTW  Gliwice

4.Kuczara Tomasz  –  Jasna/Żyj–aktywnie.pl

5.Tymków Szymon – Jasna/ Żyj-aktywnie.pl

6.Płaszczyk Wojciech  –  CW  Transformator Katowice

7.Hnatków Krzysztof  –  SP  nr  28  Gliwice

 

Chłopcy: kategoria 4-6

1.Ciesielski Bartosz  –  GTW  Gliwice

2.Solisz Andrzej  –  Skarpa  Bytom

3.Tymków Maks  –  Jasna/Żyj-aktywnie.pl

4.Panenka Mateusz –  SP  w  Żernicy

5.Rygoł Jakub –  Sport Poziom 450 Sosnowiec

6.Madej Franciszek  – Sport  Poziom 450 Sosnowiec

7.Klik Jakub  –  GTW Gliwice

8.Struski Kajetan  – SP  w  Żernicy

9.Pycz Patryk  –  GTW  Gliwice

 

Chłopcy: kategoria  gimnazjum

1.Hejdukiewicz Jakub – GTW Gliwice

2.Bąk Piotr –  ZSO  nr  13  Gliwice,GTW Gliwice

3.Niebylski Igor – GTW Gliwice

4.Bochenek Szymon –  Gimnazjum  nr 4 , GTW Gliwice

 

Chłopcy: kategoria  ponadgimnazjalne

1.Sobieraj Łukasz  –  Żyj-aktywnie.pl

2.Kokot Wojciech – I LO  Gliwice

3.Nowakowski Szymon –  Salewa  Block

4.Zakrent Daniel – UKS Repsznur

 

 

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy „Repsznur” w Gliwicach oraz Szkoły „Animator”, Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach, Jasna Sport i Rekreacja, Żyj-aktywnie.pl.

Patronat medialny objęło Wspinanie.pl i RedPoint.

Dziękujemy  wolontariuszom za  pomoc, gościom, rodzicom i zawodnikom za liczne przybycie,

a  Krzysiowi Rozie za nakręcenie dróg wspinaczkowych.

Do zobaczenia podczas  XIV edycji w październiku.

Zenka Pilarek

Łukasz Ostrowski

P1110590

2017-05-13 _ DSC09270

P1110594

Bookmark the permalink.

Comments are closed.