Grono pedagogiczne

Grono Pedagogiczne  Szkół  Animator.

Dyrektor mgr Aneta Ćwikiel-Łoboda.

j. polski Ewa Grynicka polski2ewa@gmail.com
Urszula Bujarska polski3urszula@gmail.com
Patrycja Ryndak polski4patrycja@gmail.com
Marta Szczepankiewicz polski5marta@gmail.com
Korytko Krystian polski5krystian@gmail.com
Historia Grzegorz Chlebek historia1grzegorz@gmail.com
Anna Znajomska wiedza1anna@gmail.com
Historia i społeczeństwo  Grzegorz Chlebek  historia1grzegorz@gmail.com
Wos Anna Znajomska wiedza1anna@gmail.com
chemia Aneta Ćwikiel-Łoboda chemia2aneta@gmail.com
Monika Prudel biologia1monika@gmail.com
biologia Monika Prudel biologia1monika@gmail.com
Fizyka Jacek Grabowski fizyka1jacek@gmail.com
Geografia Sabina Tomeczek geografia1sabina@gmail.com
Matematyka Ewa Gross matematyka1ewa@gmail.com
Maria Kurda matematyka2maria@gmail.com
Iwona Reutowicz Iwona.R.Matematyka@gmail.com
j. angielski Daria Dużyńska angielski1daria@gmail.com
Barabara Osiecka angielski2barbara@gmail.com
Jolanta Sznajder jolantasznajderjs@gmail.com
Kuberek Krzysztof angielski1krzysztof@gmail.com
j. niemiecki Aleksandra Stryj niemiecki1aleksandra@gmail.com
j. włoski Dorota Bobowska wloski1dorota@gmail.com
j. francuski Elżbieta Skrodzka francuski1ela@gmail.com
Doradztwo zawodowe Anna Lewicka doradztwo1anna@gmail.com
Dziennikarstwo Krzysztof Sacha pedagog1krzysztof@gmail.com
Informatyka Adam Szuster Informatyka1adam@gmail.com
Andrzej Ludera informatyka2andrzej@gmail.com
Wychowanie fizyczne Dawid Wrzaszcz wf2dawid@gmail.com
Sabina Tomeczek geografia1sabina@gmail.com
Wojciech Król wf1wojtek@gmail.com
etyka Barbara Osiecka angielski2barbara@gmail.com
Psychokryminalistyka Kamil Wójcik krym1kamil@gmail.com
Przysposobienie wojskowe Wojciech Król wf1wojtek@gmail.com
Wojciech Zając pwojskowe1wojciech@gmail.com
Historia sztuki Ilona Kamińska sztuka1ilona@gmail.com
Wiedza o kulturze Ilona Kamińska sztuka1ilona@gmail.com
Podstawy przedsiębiorczości Piotr Saletnik podstawy1piotr@gmail.com
EDB Dawid Wrzaszcz wf2dawid@gmail.com
Wojciech Zając pwojskowe1wojciech@gmail.com
Muzyka Brygida Kalisz muzyka1brygida@gmail.com
Religia Jacek Łukasz religia1jacek@gmail.com
WDŻ Anna Znajomska wiedza1anna@gmail.com
biblioteka Zenona Pilarek biblioteka1zenona@gmail.com
Psycholog Blanka Król psycholog1blanka@gmail.com
multimedia Piotr Pietrzak multimedia1piotr@gmail.com
Krzysztof Paliński foto1krzysztof@gmail.com
Projektowanie multimedialne Piotr Pietrzak multimedia1piotr@gmail.com
Rzeźba Piotr Golonka rzezba1piotr@gmail.com
pedagog Krzysztof Sacha pedagog1krzysztof@gmail.com
Rewalidacja

Zaj. Korekcyjno-kompensacyjne

Andrzej Ludera informatyka2andrzej@gmail.com
Podstawy filmu i fotografii Krzysztof Paliński foto1krzysztof@gmail.com
Specjalność- techniki graficzne/specjalizacja projektowanie graficzne Piotr Pietrzak multimedia1piotr@gmail.com
Specjalność- techniki malarskie

Specjalizacja- tradycyjne techniki malarskie i pozłotnicze

Ewa Pańczyk – Hałubiec malarstwo1ewa@gmail.com
Ewa Zajler- Płatek rysunek2ewa@gmail.com
Rysunek i Malarstwo Ilona Michalik rysunek1ilona@gmail.com
Ewa Pańczyk – Hałubiec malarstwo1ewa@gmail.com
Ewa Zajler- Płatek rysunek2ewa@gmail.com
Ewelina Wrona ewelina.wrona.art@gmail.com
Specjalność- Techniki graficzne

Specjalizacja- projektowanie graficzne

Elżbieta Bębnik trchniki1ela@gmail.com
Podstawy projektowania Elżbieta Bębnik trchniki1ela@gmail.com
Piotr Pietrzak multimedia1piotr@gmail.com
Specjalność- fotografia i film

Specjalizacja- fotografia artystyczna

Krzysztof Paliński foto1krzysztof@gmail.com

 

Comments are closed.