Grono pedagogiczne

Grono Pedagogiczne  Szkół  Animator.

Dyrektor mgr Aneta Ćwikiel-Łoboda.

Przedmiot Nauczyciel Termin
Język polski Justyna Bajko polski5justyna@gmail.com
Urszula Bujarska polski3urszula@gmail.com
Krystian Korytko polski5krystian@gmail.com
Marta Szczepankiewicz polski5marta@gmail.com
Język angielski Daria Dużyńska angielski1daria@gmail.com
Krzysztof Kuberek angielski1krzysztof@gmail.com
Joanna Linart linartjoanna@gmail.com
Jolanta Sznajder jolantasznajderjs@gmail.com
Język niemiecki Alicja Miozga niemiecki2alicja@gmail.com
Aleksandra Stryj niemiecki1aleksandra@gmail.com
Język francuski Elżbieta Skrodzka francuski1ela@gmail.com
Język włoski Zofia Korytko hiszpanski.zofia@gmail.com
Język hiszpański Zofia Korytko hiszpanski.zofia@gmail.com
Matematyka Ewelina Grzelak matematyka1ewa@gmail.com
Maria Kurda matematyka2maria@gmail.com
Ewa Lyga matematyka1ewa@gmail.com
Aleksandra Mołdrzyk matematyka2aleksandra@gmail.com
Iwona Reutowicz iwona.r.matematyka@gmail.com
Biologia Monika Prudel biologia1monika@gmail.com
Anna Portała biologia1.anna@gmail.com
Chemia Marta Szparkowska martaszparkowska.chemia@gmail.com
Geografia Stefan Becker przewodnik.stefan@gmail.com
Fizyka  Tadeusz Szczypka fizyka1tadeusz@gmail.com
Historia Grzegorz Chlebek historia1grzegorz@gmail.com
Przemysław Słowik historia1przemek@gmail.com
Anna Znajomska wiedza1anna@gmail.com
Podstawy przedsiębiorczości Piotr Saletnik podstawy1piotr@gmail.com
WOS Anna Znajomska wiedza1anna@gmail.com
Wychowanie fizyczne Wojciech Król wf1wojtek@gmail.com
Dawid Wrzaszcz wf2dawid@gmail.com
Andrzej Ludera Informatyka2andrzej@gmail.com
Psychokryminalistyka Kamil Wójcik krym1kamil@gmail.com
Przysposobienie wojskowe Wojciech Król wf1wojtek@gmail.com
Muzyka Brygida Kalisz muzyka1brygida@gmail.com
Rysunek i Malarstwo (RiM) Ewa Pańczyk-Hałubiec malarstwo1ewa@gmail.com
Justyna Respondek-Muc  malarstworespondek@gmail.com
Ewelina Wrona ewelina.wrona.art@gmail.com
Ewa Zajler-Płatek rysunek2ewa@gmail.com
Rzeźba Szymon Stala rzezba1szymon@gmail.com
Historia Sztuki Ilona Kamińska sztuka1ilona@gmail.com
Wiedza o kulturze
Fotografia, podstawy fotografii i filmu, projektowanie multimedialne Katarzyna Zachtej
Podstawy projektowania Rafał Kapica grafika1rafal@gmail.com
Piotr Pietrzak multimedia1piotr@gmail.com
Religia ks. Tobiasz Dyląg eligia2023@gmail.com
Etyka Krzysztof Sacha pedagog1krzysztof@gmail.com
Multimedia
Informatyka Andrzej Ludera Informatyka2andrzej@gmail.com
Adam Szuster Informatyka1adam@gmail.com
EDB (Edukacja dla bezpieczeństwa) Wojciech Zając pwojskowe1wojciech@gmail.com
Rewalidacja,  Zaj. Korekcyjno-kompensacyjne Andrzej Ludera Informatyka2andrzej@gmail.com
Specjalizacja- tradycyjne techniki malarskie i pozłotnicze Ewa Zajler-Płatek rysunek2ewa@gmail.com
Doradztwo zawodowe, Pedagog Specjalny Joanna Grzybek

 

 

 

Magdalena Wowrzyk

 

joanna.doradcazawodowy@gmail.com

 

 

 

psycholog1magdalena@gmail.com

 

 

 

Psycholog

 

biblioteka Zenona Pilarek biblioteka1zenona@gmail.com

 

Comments are closed.