Grono pedagogiczne


 Grono pedagogiczne szkół ANIMATOR

Dyrektor – mgr Aneta Ćwikiel-Łoboda

Liceum Ogólnokształcące

Język polski Baranowska Alicja [AB]
Etyka
Język niemiecki Daschek Tomasz [TD]
Matematyka Kajdańska Małgorzata [MK]
Chemia Ćwikiel-Łoboda Aneta [AĆ]
Biologia Ćwikiel-Łoboda Aneta [AĆ]
Informatyka Szuster Adam [Sz]
Wychowanie fizyczne Wrzaszcz Dawid [DW]
Edukacja dla bezpieczeństwa Zając Wojciech [WZ]
Wiedza o kulturze Kamińska Ilona [IK]
Geografia Tomeczek Sabina [ST]
Podstawy przedsiębiorczości Saletnik Piotr [PS]
Język angielski Bertisch-Kwiecień Beata [BB], Osiecka Barbara [BO]
Fizyka Rzącki Jakub [JR]
Wiedza o społeczeństwie Znajomska Anna [ZN]
Historia Skaba Barbara [BS]
Przysposobienie wojskowe Zając Wojciech [WZ], Żukowski Wojciech [WŻ]
Dziennikarstwo Grynicka Ewa [EG]
Rewalidacja Ludera Andrzej [AL]
Religia Jacek Łukasz [ŁJ]
Multimedia

Liceum Plastyczne i Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych

Język polski Baranowska Alicja [AB]
Etyka Osiecka Barbara [BO]
Język angielski Sznajder Jolanta [JS]
Język francuski Skrodzka Elzbieta [ES]
Język niemiecki Daschek Tomasz [TD]
Matematyka Kajdańska Małgorzata [MK]
Chemia Ćwikiel-Łoboda Aneta [AĆ]
Biologia Ćwikiel-Łoboda Aneta [AĆ]
Informatyka Szuster Adam [Sz]
Wychowanie fizyczne Tomeczek Sabina [ST], Wrzaszcz Dawid [DW]
Edukacja dla bezpieczeństwa Wrzaszcz Dawid [DW]
Historia sztuki Huczyński Sebastian [SH], Kamińska Ilona [IK]
Specjalność-techniki malarskie/specjalizacja-tradycyjne techniki malarskie i pozłotnicze Pańczyk-Hałubiec Ewa [EP]
Rysunek i malarstwo Huczyński Sebastian [SH], Zajler-Płatek Ewa [EZ]
Religia Jacek Łukasz [ŁJ]
specjalność – techniki graficzne/specjalizacja – projektowanie graficzne Bębnik Elżbieta [EB]
Podstawy projektowania Bębnik Elżbieta [EB], Pietrzak Piotr [PP]
Geografia Tomeczek Sabina [ST]
Specjalność-fotografia i film/specjalizacja -fotografia artystyczna Paliński Krzyszof [KP]
Podstawy fotografii i filmu Paliński Krzyszof [KP]
Rzeźba Michalik Ilona [IM]
Fizyka Rzącki Jakub [JR]
Wiedza o społeczeństwie Znajomska Anna [ZN]
Historia Skaba Barbara [BS]
Wychowanie do życia w rodzinie Znajomska Anna [ZN]

 


Szkoła podstawowa-klasa 7c

Język polski Baranowska Alicja [AB]
Język angielski Osiecka Barbara [BO], Sznajder Jolanta [JS]
Język niemiecki Daschek Tomasz [TD]
Matematyka Kurda Maria [KU]
Biologia Ćwikiel-Łoboda Aneta [AĆ]
Chemia Ćwikiel-Łoboda Aneta [AĆ]
Informatyka Szuster Adam [Sz]
Wychowanie fizyczne Tomeczek Sabina [ST]
Plastyka Kamińska Ilona [IK]
Religia Jacek Łukasz [ŁJ]
Geografia Tomeczek Sabina [ST]
Fizyka Rzącki Jakub [JR]
Muzyka Kalisz Brygida [BK]
Historia Znajomska Anna [ZN]
Multimedia

 

Gimnazjum – klasa 3b

Język polski Baranowska Alicja [AB]
Historia Skaba Barbara [BS]
Wiedza o społeczeństwie Znajomska Anna [ZN]
Język angielski Sznajder Jolanta [JS]
Język francuski Skrodzka Elzbieta [ES]
Matematyka Kajdańska Małgorzata [MK]
Fizyka Rzącki Jakub [JR]
Chemia Ćwikiel-Łoboda Aneta [AĆ]
Biologia Ćwikiel-Łoboda Aneta [AĆ]
Geografia Tomeczek Sabina [ST]
Wychowanie fizyczne Tomeczek Sabina [ST]
Edukacja dla bezpieczeństwa Wrzaszcz Dawid [DW]
Zajęcia z wychowawcą Tomeczek Sabina [ST]
Religia Jacek Łukasz [ŁJ]
Historia sztuki Kamińska Ilona [IK]
Rysunek i malarstwo Huczyński Sebastian [SH]
Rzeźba Golonka Piotr [PG]
Podstawy fotografii i filmu Paliński Krzyszof [KP]
Projektowanie multimedialne Pietrzak Piotr [PP]
Podstawy projektowania
specjalność – techniki graficzne/specjalizacja – projektowanie graficzne Bębnik Elżbieta [EB]
Specjalność-techniki malarskie/specjalizacja-tradycyjne techniki malarskie i pozłotnicze Pańczyk-Hałubiec Ewa [EP]

 

Comments are closed.