LETNI SPORTOWO – WOJSKOWY CAMP -DARŁOWO

LETNI SPORTOWO – WOJSKOWY CAMP zakończony.

 Link do filmu cz.1                        link do filmu cz.2

Nasze zgrupowanie w cudownym ośrodku Mewa Sport w Darłowie dobiegło końca.

Wszyscy uczniowie wrócili bardzo zadowoleni z pobytu letniego, gdzie spędzili 9 dni realizując zajęcia sportowe, wojskowe, taneczne, oraz wiele zabaw turniejowych i innych niesamowitych atrakcji.

Cieszy Nas opinia uczniów, gdzie wszyscy zgodnie stwierdzili, ze czekają już na następny obóz – mówi Wojciech Król.

Był to nasz pierwszy tak długi wyjazd nad morze, który przeszedł najśmielsze oczekiwania naszych uczniów. 

Wspaniale zajęcia, które wypełniały codzienny czas tak by nikt nie mógł się nudzić, przyjemnie, zabawnie oraz sportowo spędzony czas na plaży, a przede wszystkim wyjazd na koncert do Koszalina na znanych Polskich Raperów pozostanie w pamięci naszych uczniów do końca życia. Co najważniejsze pogoda dopisywała nam prawie przez cały pobyt. 

Nie można tutaj zapomnieć o niesamowitej współpracy zarówno z ośrodkiem Mewa Sport, jak i przewoźnikiem WZOREK BUS, który dbał o bezpieczeństwo podczas podróży, posiadając przy tym najnowsze i najnowocześniejsze autokary w Polsce.

Podsumowując nasze przedsięwzięcie, Naszym uczniom było bardzo smutno, że musieli już wracać do Gliwic – komentuje nasz nauczyciel wychowania fizycznego.

Mnie również kręci się łezka w oku, ze czas z Nimi spędzony już się skończył na te wakacje i dopiero zobaczymy się we wrześniu…

Albo być może jeszcze w wakacje na innych zajęciach o których Was Moi Drodzy Uczniowie poinformuje – kończy kierownik obozu, nasz nauczyciel wychowania fizycznego Wojciech Król.

Serdeczne podziękowania dla Wspaniałych, Cudownych, Niesamowitych Uczniów oraz dla całej kadry.

Do zobaczenia.

Galeria zdjęć

Bookmark the permalink.

Comments are closed.