Plan lekcji i zajęcia dodatkowe.

Plan lekcji od 30 listopada 2020 r.

plan lekcji – ZDALNE nauczanie  ( do pobrania  *.xlsx  przygotowany do druku)

czcionka do powiększenia 🙂 

w roku szkolnym 2020/2021 Szkół ANIMATOR

 

wykaz zajęć dodatkowych – PLAN KONSULTACJI – na czas pandemii COVID

 1)   STACJONARNIE w Szkole (Gliwice ul. Barlickiego 3 )

w szczególności dla klas maturalnych i przedmiotów zawodowych -plastycznych

po wcześniejszym umówieniu się uczniów z prowadzącym ( ilość uczniów )

Nazwa zajęć Nauczyciel prowadzący Nauczanie stacjonarnie – Szkoła
Zajęcia z rysunku i malarstwa Ewa Pańczyk – Hałubiec Wtorek

17,30-18,30 –  kl. 4a , 6g

Projektowanie multimedialne

Podstawy projektowania

Techniki graficzne

Piotr Pietrzak Czwartek

13,10-13-55

Specjalność

– Techniki graficzne

Specjalizacja- projektowanie graficzne

Elżbieta Bębnik Piątek

8,00-8,45

Specjalność

– Techniki malarskie

 

 Ewa Zajdler-Płatek Środa

15,15

Rysunek i malarstwo  Ilona Michalik Wtorek

12,10-13,10

kl. 4a

Rzeźba Piotr Golonka Piątek

10,35-11,20

kl.3LO

Piątek 14,50 – 15,35

kl.6 OSSP , 4 LSP

 

j. polski Krystian Korytko Wtorek

16,25-17,10

j. polski Marta Szczepankiewicz Wtorek

15,40-16,25 dla kl. maturalnych

j. polski Ewa Grynicka
Historia Sztuki Ilona Kamińska Czwartek

16,45

Zajęcia prawne

historia

Grzegorz Chlebek Poniedziałek

16,30

matematyka Ewa Gross Środa

16,00

biologia Monika Prudel Czwartek

15,40 dla kl. maturalnych

j. angielski Jolanta Sznajder Piątek

3 lekcja 9,40-10,25 – kl. 4a

j. angielski Daria Dużyńska  czwartek

8,00-9,00    kl. maturalne

Specjalność- fotografia i film

Specjalizacja- fotografia artystyczna

Krzysztof Paliński Poniedziałek

8,00-13,00

 

dla dyplomantów

 

WOS, Historia Anna Znajomska Poniedziałek

15,40 – kl. 3w

2) NAUKA ZDALNA

Nazwa zajęć Nauczyciel prowadzący Nauczanie zdalne
Zajęcia z rysunku i malarstwa Ewa Pańczyk – Hałubiec Poniedziałek

17,30-18,30

Projektowanie multimedialne

Podstawy projektowania

Techniki graficzne

Piotr Pietrzak Czwartek

14,00-14,45

Specjalność

– Techniki graficzne

Specjalizacja- projektowanie graficzne

Elżbieta Bębnik Środa

11,25-12,20

Zaj. Rysunku

Spec. złotnicze

Ewelina Wrona Poniedziałek

16,30

Rysunek i malarstwo Ilona Michalik  Wtorek

13,10-14,10

Rzeźba Piotr Golonka Poniedziałek

16.30-17.15

kl.1,2 LO

Środa

15,40-17,05

kl.1-3 LSP,  5 OSSP

 

j. polski Krystian Korytko Środa

16,25-18,00

konsultacje dyplomów

 

j. polski Patrycja Ryndak Piątek

8,50 – kl. 3wg

j. polski Marta Szczepankiewicz Poniedziałek 14,50-15,35
j. polski Urszula Bujarska Piątek

17,00  –  kl.2a

 

17,30  –  kl 5g

j. polski Ewa Grynicka
WF Dawid Wrzaszcz Poniedziałek  7,10-7,55

 

Środa   14,00-14,55

Historia Sztuki Ilona Kamińska Czwartek

16,00

Geografia Sabina Tomeczek Poniedziałek

15,35

Zajęcia prawne

historia

Grzegorz Chlebek Środa 16,30
matematyka Maria Kurda Piątek

9,40-10,25 – kl. 4a

matematyka Ewa Gross Poniedziałek

16,00

matematyka Iwona Reutowicz Czwartek  14,50-16,00 kl. 1b

Piątek 14,45-15,35 kl. 2bg

Język włoski Dorota Bobowska Wtorek

17,00

Język  niemiecki  Aleksandra Stryj Piątek

17,00

biologia Monika Prudel Wtorek

17,00

chemia Aneta Ćwikiel-Łoboda Poniedziałek

18,00

j. angielski Barbara Osiecka Środa

8,50 – kl. 4a

j. angielski Jolanta Sznajder Czwartek

19,30

j. angielski Krzysztof Kuberek Piątek

15,00

j. angielski Daria Dużyńska Piątek

16,30

j. francuski Elżbieta Skrodzka  Wtorek

16,00-17,00

WF Wojciech Król Poniedziałek, Czwartek

16,45

Dziennikarstwo Krzysztof Sacha Piątek

12,15

Specjalność- fotografia i film

Specjalizacja- fotografia artystyczna

Krzysztof Paliński Czwartek

16,00-17,00

WOS, Historia Anna Znajomska Piątek

12,15

Podstawy przedsiebiorczości
muzyka
Zaj. Przysposobienie obronne Wojciech Zając Piątek

11,25-12,10

psychokryminalistyka Kamil Wójcik piątek

11,20-12,20

informatyka Andrzej Ludera Piątek

12,15-13,00

informatyka Adam Szuster Środa

16,30-17,15

Doradztwo zawodowe Anna Lewicka Środa

10,00-11,00

fizyka Jacek Grabowski Środa

10,20-11,20

i

wykaz zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2020/20201

Nazwa zajęć Nauczyciel prowadzący Dzień tygodnia Godzina Sala
Zajęcia z rysunku i malarstwa Ewa Pańczyk – Hałubiec Środa ( od października) 16:30- 17:30 s.16
Zajęcia teatralne Krystian Korytko Środa 8:00 Według ustaleń z nauczycielem
Retoryka Patrycja Ryndak Piątek 11:25 – ujęto w planie (klasa III wg) s. 14
Retoryka Krystian Korytko Poniedziałek 9:40 – ujęto w planie zajęć( klasa IVa/6g) s.38
Zajęcia muzyczne Dawid Wrzaszcz Piątek 15:00 s. 13
Koło Historyków Sztuki Ilona Kamińska Wtorek 15:45 s. 27
Zajęcia wyrównawcze z matematyki Iwona Rutowicz Wtorek 15:40 s.13
Rzeźba Piotr Golonka Poniedziałek 9:40- ujęto w planie zajęć
( klasa IVa/6g)
Prac. rzeźby
Zajęcia prawne Anna Znajomska Wtorek 14.50 – 15.35 s.17
Zajęcia strzeleckie Wojciech Król Piątek 14:45-  15:30 s. 14
Zajęcia prawne  ( koło historyczne) Grzegorz Chlebek Poniedziałek 8:50 Według ustaleń z nauczycielem
Zajęcia dodatkowe z matematyki Maria Kurda Wtorek 7:10 –  klasa 2bm Według ustaleń z nauczycielem
8:00 – klasa 2bg
Zajęcia dodatkowe z matematyki Maria Kurda Piątek 7:10 –  klasa IIa Według ustaleń z nauczycielem
8:00 – klasa 4a
Realizacja godzin dla cudzoziemców Marta Szczepankiewicz Poniedziałek

 

7.10 klasa 2a i 2 bg Według ustaleń z nauczycielem
Wtorek 14:50- klasa 2a
Czwartek 7:10  – klasa I w
Piątek 7:10 – klasa 1w, 2bg
Język włoski Dorota Bobowska Wtorek 15.40-16.25. Według ustaleń z nauczycielem
Język  niemiecki  Aleksandra Stryj Środa

Czwartek

14:00 – 14:45

12:15- 13:00

Według ustaleń z nauczycielem
Koło biologiczne Monika Prudel Czwartek 8:00 Według ustaleń z nauczycielem
Język angielski Barbara Osiecka środa 17;00-18:00 online Skype

 

Comments are closed.