GLIWICE NA TOPIE I

GLIWICKIE ZAWODY WSPINACZKOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY


 

25 maja 2011 r. na ścianie wspinaczkowej „Fabryka Mocy” odbyły się I GLIWICKIE ZAWODY WSPINACZKOWE DLA DZIECI I MLODZIEŻY.

I zawody GLIWICE NA TOPIE

Zawody odbywały się w konkurencji na trudność w czterech grupach wiekowych:

  1. klasy I-III szkoły podstawowe
  2. klasy IV-VI szkoły podstawowe
  3. klasy gimnazjalne
  4. klasy ponadgimnazjalne

W zmaganiach uczestniczyło  67 zawodników (z około 23 szkół (w tym także szkół wspinania)).

I zawody GLIWICE NA TOPIE Wyniki zawodów są następujące:

 Klasyfikacja indywidualna

 Szkoła podstawowa klasy 1-3

dziewczyny

  1. Klaudia Woźniak („MOKiS” Pyskowice)
  2. Dorota Czech ( W Skale)
  3. Aleksandra Przywuska (Katolicka Szkoła z Charakterem)

chłopcy

  1. Rafał Bąk ( SP 5 Chorzów)
  2. Miłosz Bujak ( Skarpa – Centrum Sportu Bytom)
  3. Dominik Wypiór ( Skarpa – Centrum Sportu Bytom)
  4. Mikołaj Pietralczyk (SP 28 Zabrze)

 

Szkoła podstawowa klasy 4-6

dziewczyny

  1. Karolina Rusin ( Żyj-aktywnie.pl )
  2. Weronika Wojdyła ( SP 31 Zabrze)
  3. Karolina Skibińska ( SP 31 Zabrze)

chłopcy

  1. Łukasz Sobieraj (SP Gierałtowice)
  2. Maksymilian Benek (Katolicka Szkoła z Charakterem)
  3. Daniel Galiński (SP Gierałtowice)

 

Gimnazjum

dziewczyny

  1. Elżbieta Czech ( W Skale)
  2. Daria Slodczyk ( Skarpa – Centrum Sportu Bytom)
  3. Aleksandra Kozielska ( Gimnazjum nr 3 Gliwice)

chłopcy

  1. Igor Fojcik ( Gimnazjum nr 2 Rybnik)
  2. Kamil Czerwik ( Gimnazjum nr 11 Rybnik)
  3. Marek Lagaszewski ( Gimnazjum nr 3 Gliwice)

 

Szkoły Ponadgimnazjalne

chłopcy

  1. Jacek Czech ( W Skale)
  2. Daniel Czerwik ( Technikum nr 1 Wodzisław Śląski)
  3. Tomasz Korandy (LO nr 5 Gliwice)

 

Klasyfikacja zespołowa

Szkoła podstawowa klasy 1-3

  1.  Skarpa – Centrum Sportu Bytom
  2. „MOKiS” Pyskowice
  3. Katolicka Szkoła z Charakterem

 

Szkoła podstawowa klasy 4-6

  1.  SP Gierałtowice
  2. SP nr 31 Zabrze
  3. GTW Gliwice

 

Gimnazjum

  1. Gimnazjum nr 3 Gliwice
  2. Żyj-aktywnie.pl
  3. GTW Gliwice

 

Szkoły Ponadgimnazjalne

  1.  LO nr 5 Gliwice
  2. Katolicka Szkoła z Charakterem
  3. LO „Animator”

 

Organizatorami i sponsorami imprezy byli:

Centrum Handlowe „Arena” Gliwice

F.P.U.H. „Kunert” Tkaniny

Młodzieżowy Dom Kultury Gliwice

ABC Wspinania

Żyj-aktywnie.pl

Liceum Plastyczne w Gliwicach

Liceum „Animator” w Gliwicach

SARM Gliwice

 

Specjalne podziękowania należą się sędziemu zawodów Jackowi Czechowi „W Skale”, Zeni Pilarek oraz współautorom dróg Mateuszowi Kolanko i Wojtkowi Kołodziejczykowi.

Comments are closed.