Gliwice na TOPIE VIII


W dniu 19 października na ścianie wspinaczkowej „Fabryka Mocy” odbyły się OTWARTE MISTRZOSTWA GLIWIC W WSPINACZCE SPORTOWEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – „GLIWICE NA TOPIE VIII”.

Zawody rozegrane zostały po raz kolejny pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice.

Ósma już edycja zawodów, przyciągnęła do Gliwic młodych wspinaczy z większości liczących się ośrodków wspinaczkowych w Polsce.

Dzieci i młodzież wykazały się dużymi umiejętnościami wspinaczkowymi, a organizatorzy nakręcili trudne drogi co wpłynęło na wysoki poziom sportowy zawodów.

Zawody odbywały się w konkurencji na trudność w czterech grupach wiekowych:

  • szkoły podstawowe klasy I – III
  • szkoły podstawowe klasy IV – VI
  • gimnazja
  • szkoły ponadgimnazjalne

 

Galeria zdjęć uczestników:


>>> Zapraszamy do galerii na fotorelację z zawodów GLIWICE NA TOPIE VIII <<<

(kliknij tu)


Wyniki:

Dziewczyny

Klasa 1-3

  1. Maja Kierzkowska – Jasna-Żyj Aktywnie.
  2. Milena Ciechanowska -GTW Gliwice
  3. Inga Gmiter -Sport Poziom 450 Sosnowiec
  4. Anna Tim-SP nr 12 Katowice
  5. Wiktoria Garbowska
  6. Aleksandra Emerle

Klasa 4-6

  1. Martyna Ciechanowska – GTW Gliwice
  2. Zuzanna Mientus
  3. Nadia Płaszczyk – CW Transformator Katowice
  4. Liber Dominika
  5. Oliwia Oszust
  6. Julia Orzechowska
  7. Karolina Szudyga
  8. Marta Szetner – Vincent Power
  9. Vanesa Bugajska
  10. Martyna Hawryluk
  11. Anna Juśkiewicz – SP Filomata Gliwice

Gimnazjum:

  1. Anna Burgetowa -Czechy
  2. Daniela Zalska – Czechy
  3. Kamila Wachnicka
  4. Patrycja Kapa – Vincent Power

Ponadgimnazjalne:

  1. Katarzyna Dudek – Vincent Power
  2. Aleksandra Kozielska
  3. Kinga Kluska
  4. Paulina Czech – LO nr 1 Gliwice
  5. Patrycja Ćwikła – LO Mikołów

Chłopcy:

Kasa 1-3

  1. Adam Adamovsky -Czechy
  2. Roch Kopeć
  3. Mateusz Panenka
  4. Stanisław Krzywda

Klasa 4-6

  1. Bartek Tarnowski – Vincent Power
  2. Szymon Mydlarz
  3. Ciesielski Bartosz – Żyj aktywnie
  4. Szymon Bochenek – Żyj aktywnie
  5. Mikołaj Cwen- ABC Wspinania

Gimnazjum:

  1. Wojciech Ratajczak
  2. Kuba Porwisz -Vincent Power
  3. Igor Wolski – ZSO nr 12 Zabrze
  4. Dominik Wypiór
  5. Patryk Grzegorzyca

Ponadgimnazjalne:

  1. Mateusz Tarnowski
  2. Joachim Cecerski -VIII LO Bielsko-Biała
  3. Michał Nowicki – Żyj aktywnie
  4. Łukasz Lipok
  5. Mateusz Emerle – GCE Gliwice
  6. Damian Michalski
  7. Michał Hupsch – V LO Gliwice
  8. Bartek Patora – GTW Gliwice
  9. Jakub Podgórski
  10. Aleksander Kędziera
  11. Arkadiusz Adamkiewicz

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali nam w organizacji zawodów.


Organizatorami zawodów byli:

SARM Gliwice

ABC Wspinania

Szkoły ANIMATOR w Gliwicach

Partnerem imprezy była firma Milo, Młodzieżowy Dom Kultury Gliwice  oraz droga do kultury, a patronat medialny objęło wspinanie.pl, redPoint, climb.pl oraz Brytan.pl.

 

Zenka Pilarek

Krzysztof Wróbel

 

Comments are closed.