Śląska Noc Naukowców 2012

Już za 10 dni rusza Śląska Noc Naukowców. Siódma edycja największej imprezy naukowej w województwie śląskim odbędzie się 28 września w siedmiu miastach: Gliwicach, Bielsku-Białej, Cieszynie, Katowicach, Rybniku, Sosnowcu i Zabrzu. W programie liczne pokazy wykłady, prezentacje multimedialne, warsztaty, wystawy, konkursy i gry interaktywne. Tego nie można przegapić!

Już po raz siódmy na uczestników Śląskiej Nocy Naukowców czekają fantastyczne pokazy, doświadczenia, eksperymenty, interaktywne wykłady oraz konkursy z nagrodami. Niezależnie od wieku każdy powinien znaleźć cos dla siebie – w programie liczne pokazy dla dzieci, młodzieży i dorosłych z przeróżnych dziedzin, m.in. architektury, biologii, chemii, ekologii, fizyki, fotografii, historii, informatyki, języków obcych, kryminalistyki, kultury, literatury i sztuki, matematyki, medycyny, nauk przyrodniczych, podróży, polityki, nawet przepisów ruchu drogowego, public relations, robotyki, sztuki, techniki, zarządzania i życia codziennego.

Współorganizatorami Śląskiej Nocy Naukowców 2012, która odbywać się będzie jednocześnie w siedmiu miastach regionu, są: Politechnika Śląska w Gliwicach, Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej oraz Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach.

Więcej na temat Śląskiej Nocy Naukowców na stronie internetowej imprezy:

Tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.